У Дрогобичі чоловік викрав кролів. Фото: відкриті джерела.
У Дрогобицький відділ поліції 28 серпня о 08.30 звернулась 29-річна місцева мешканка.
Про це пише прес-служба Нацполіції Львівської області.
Вона заявила, що невідома особа проникла уночі на прибудинкову територію на вулиці Михайла Грушевського та викрала з кліток семеро кролів.
Як з’ясували поліцейські, до правопорушення причетний 27-річний дрогобиччанин.
Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Максимальне покарання, передбачене статтею, – позбавлення волі на строк до трьох років.
Проводиться досудове розслідування. Встановлюється причетність чоловіка до інших кримінальних правопорушень.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону