Скриншот відео/Червоноградська міська рада
У Червонограді закрили ринок. Підприємці влаштували пікет – просять дозволити їм торгувати.
Як пише «Четверта студія», про це повідомляє «Над Бугом».
Як зазначається, «у зв‘язку зі вступом в дію постанови головного санітарного лікаря України, від 14 квітня Червоноградський ринок також призупиняє торгівлю. Із таким рішенням не згідні місцеві підприємці. Вони обурені, що закупили товар до Великодня, а продати його вже не можна».
“Комісія ТЕБ і НС, на основі постанови Головного санітарного лікаря, ухвалила рішення про закриття ринків з 14 квітня. Підприємці висловили своє обурення щодо цієї ситуації та запропонували спільно з Червоноградською міською радою підготувати звернення до МОЗу”, – повідомили у Червоноградській міській раді.
Як повідомлялося, в Україні перед Великоднем закривають ринки на карантин.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону