Фото ілюстративне
У Чернівецькій обласній лікарні померла жінка, яка перебувала на стаціонарному лікуванні з підозрою на коронавірус.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу Чернівецької обласної державної адміністрації у Facebook.
Як повідомляється, жінка померла внаслідок важкої супутньої неврологічної патології, не пов’язаної з проявами коронавірусної інфекції.
“Напередодні у жінки взяли аналізи на наявність COVID-19, результати очікуємо найближчим часом”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону