Фото ілюстративне з відкритих джерел
У Черкаській області зафіксовано перший випадок атипового коронавірусу COVID-2019.
Про це голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар написав на своїй сторінці в Facebook.
“Маємо перший лабораторно підтверджений випадок інфікування COVID-2019 і на Черкащині”, – йдеться у дописі.
“Пацієнт у задовільному стані. Він перебуває під постійним наглядом лікарів інфекційного відділення Уманської міської лікарні. Медики діють згідно відпрацьованого алгоритму МОЗ. Інфекційний бокс оснащений всім необхідним обладнаннням”, – пояснив голова ОДА.
Родина пацієнта також під наглядом медиків.
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…