У Брюховичах зведуть відпочинково-оздоровчий комплекс

Новини 26 Травня, 2024 31

Про це сьогодні під час засідання виконкому Львівської міської ради повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев

На вул. Лікарській, 8а у Брюховичах планують звести відпочинково-оздоровчий комплекс із приміщеннями для тимчасового проживання та приміщеннями водно-оздоровчого призначення.

Про це сьогодні під час засідання виконкому Львівської міської ради повідомив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, пише Четверта студія.

Департамент архітектури та просторового розвитку міста отримав заявку на видачу містобудівних умов на облаштування відпочинково-оздоровчого комплексу.

«Йдеться про формування відпочинкового комплексу за прототипом рекреаційних містечок, які можна бачити десь в Туреччині чи інших рекреаційних локаціях.

Зараз йдеться про містобудівні умови і обмеження щодо перших корпусів, які входять в загальний комплекс. Вони будуть заввишки буквально один-два поверхи. Також тут передбачена спортивна інфраструктура, а в майбутньому – басейн», – розповів Антон Коломєйцев.

За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, таке використання цієї земельної ділянки цілком відповідає її цільовому призначенню.

«Ми перевіряли і завжди по Брюховичах перевіряємо статус-кво, бо мали дуже багато неприємних історій, пов’язаних з рішеннями колишньої селищної ради. В цьому випадку ця земельна ділянка ще в 2005 році була передана Брюховичами в оренду аналогічно під облаштування відпочинково-оздоровчого комплексу, а у 2008 році її викупили, і ця ділянка перейшла у власність. Після цього там, ймовірно, мінялися власники. А зараз вона поділена на кілька частин.

Для нас принципово, щоб реалізація проєкту відповідала задекларованим намірам про те, що там буде відпочинковий та оздоровчий комплекс. Саме таке призначення території Брюховичів ми бачимо пріоритетним. Важливо, щоб ці наміри не розходились із практичним втіленням. Позиція Львівської міської ради полягає в тому, що Брюховичі – це рекреаційна зона для влаштування різного роду відпочинкових комплексів, і це наш пріоритет», – зазначив Любомир Зубач.

За словами Антона Коломєйцева, подібні об’єкти можна бачити в туристичних країнах, де розвинутий літній вакаційний туризм – на курортах Туреччини чи якихось європейських країн. Тож такі одно-, двоповерхові блоки з певним сервісом можна уявити і в курортній зоні Брюховичів.

«Оскільки тут передбачені окремі невеликі корпуси, розраховуємо, що це дозволить десь зберегти зелені насадження, а десь їх доформувати. Сподіваємось, що забудовник це зробить відповідально. У містобудівних умовах ми не даємо якихось параметрів на висадку дерев, оскільки формування благоустрою відбувається вже на пізніших стадіях. Проте ми чітко зазначаємо, що паспорти упорядження фасадів, а також проєкти благоустрою мають бути погоджені заявниками. Тоді ми вже в деталях побачимо, як вимальовується архітектура і як формується благоустрій з точки зору рослин, паркування та пішохідних сполучень», – додав Антон Коломєйцев.

Коментарі

Позначки: ,