Ілюстративне фото
«У 2017 році зареєстровано 476 шлюбів», – зазначив Чернишов.
За його словами, у 2012 році зареєстровано 1653 шлюби в установах відбування покарань, у 2013 – 1839, 2014 – 1284, у 2015 – 939, у 2016 – 582.
У середньому, зазначає Чернишов, щомісяця в установах відбування покарань реєструється близько 40 шлюбів.
Тенденцію зменшення кількості зареєстрованих шлюбів із 2012 року заступник міністра пояснив зменшенням кількості ув’язнених, яких на сьогодні налічується близько 57 000.
Окрім того, наголосив Чернишов, укладання шлюбу позитивно впливає на засуджених.
«Весілля для засудженого – це, насамперед, мотивація до змін, можливість набуття соціальних зв’язків. Здебільшого шлюб позитивно впливає на засуджених, адже в них з’являється бажання якнайшвидшого повернення в суспільство, до своєї половинки, а це можливо лише за рахунок відмінної поведінки, залучення до праці, що в майбутньому дає право особі очікувати позитивного рішення щодо умовно-дострокового звільнення», – розповів Чернишов.
Автомобільна дорога М-10 Львів — Краковець у Рудному: про що йшлося на громадському обговорені
Депутати ВР масово «злягли» з ротавірусом – у багатьох діарея, блювота та температура 38. Про…
Сьогодні ВР так і не перейшла до розгляду питань — у залі не вистачило голосів,…
42-річному львів’янину загрожує покарання – позбавлення волі на строк до десяти років. Про подію до…