Новини

Центри надання адміністративних послуг переходять на дистанційне обслуговування громадян

З метою уникнення поширення вірусних інфекцій, Центри надання адміністративних послуг у Львові переходять на дистанційний режим обслуговування. Фізичний прийом документів в територіальних підрозділах наразі призупинено. Відповідне рішення сьогодні прийняла міська комісія ТЕБ та НС, інформує прес-служба ЛМР.

Якщо мешканці потребують отримання консультації щодо замовлення послуг або раніше поданих документів, просимо телефонувати в Кол-центр ЦНАП за номером 032 2975−795 (пн — пт., з 9.00 до 18.00 год.).

Адміністратори працюватимуть щоденно і надаватимуть консультації про те, як можна замовляти послуги без відвідування підрозділів ЦНАП.

У режимі он-лайн працюватимуть також відділи соціального захисту та центри туристичної інформації, які будуть здійснювати свою роботу (прийом документів забезпечити виключно дистанційно — поштою або через електронні сервіси на офіційних сайтах).

Видача раніше поданих документів повинна здійснюватися в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом.

Обслуговування відвідувачів здійснюватиметься виключно за наявності засобів індивідуального захисту у працівників.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

2 дні тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому