Відомий український романіст та перекладач Андрій Любка вперше побував на гірськолижному курорті Драгобрат, що на Закарпатті.
Своїми враженнями від трас, цін і техніки безпеки письменник поділився на своїй фейсбук-сторінці, інформує Четверта студія.
“Вперше катався на Драгобраті… Можливо, враження такі яскраві, бо вчора був на європейського рівня Буковелі, але це діч! Це дно! Я ніби повернувся в 90-ті, де всі намахують і, де на кожному кроці небезпека. Траси неготові, ціни буковельські, на всіх підйомниках барижать окремі скіпаси, а сервісу нуль, навіть туалетів нема, лише в кафе. Під крісельним підйомником такі намети снігу, що лижа чіпляється за сніг носком і вивертає тебе з крісла! У нас на кріслі тупо виламалася заслінка, яка має тримати нас у кріслі, ми могли просто випасти на схил, довезли заслінку в руках, а підйомник навіть не зупинили, чувак просто сказав: о, супер, що привезли, а не кинули в сніг! Ось така техніка безпеки і якість обслуговування”. – написав він.
За словами Андрія Любки, після того, як він кілька разів спустився, вирішив, що це не для нього й взагалі не для людей.
Користувачі в коментарях до допису активно діляться своїми враженнями від гірськолижного курорту та підтримують письменника, пише Еспресо.
Наведемо декілька з них:
“Таке ж враження і ті ж емоції були і у мене, коли минулого року була там вперше”;
“Там є одна перевага – є сніг, коли його ніде нема”;
“Дякую за вичерпну інформацію. Ми збиралися на Драгобрат, але так склалися обставини, що поїхати не змогли. Тепер думаю, як добре, що не змогли!”;
“Я був там років шість тому, і сказав собі:”Поки не зроблять хоч якийсь сервіз і безпечним доїзд, я туди не поїду ніколи”;
“Так. На жаль, Драгобрат не може похвалитися сервісом і підготовленими трасами. Креселька “Чайка карпатська” краща ніж “Вершина Карпат”. Але траси скрізь бажають кращого. Драгобрат – це для любителів фрі-райду!”;
“А ціни які! Як це ганебно! Та Коломойський і Шевченко не вкладаються, а тільки самі збагачуються не по днях, а по годинах”.
Довідка. Драгобрат – єдиний високогірний гірськолижний курорт зимових видів спорту і літнього відпочинку України, розташований на висоті 1400-1700 м. над рівнем моря Свидовецького хребта Карпатських гір, Закарпатської області, Рахівського району. в 10 км. від селища Ясіня.
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу