Шахта «Лісова» ДП «Львіввугілля» відзначила ювілей. Фото прес-служба ЛОДА.
За оперативною інформацією департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА, сьогодні, 12 листопада, на рахунки ДП «Львівугілля» надійшов другий платіж за реалізацію готової продукції.
Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Із 15 млн грн фінансового ресурсу надходжень, 10 млн грн скерували на виплату заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля» та 5 млн грн на обладнання для монтажу нової лави шахти «Степова», введення в дію якої дасть можливість збільшити обсяг видобутку високоякісного вугілля.
Загалом шахтарям вже виплатили 88,1 млн грн, що становить 63 % заробітної плати за вересень.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону