Вчора відбувся масштабний обмін, в межах якого звільнили 100 українських захисників та одну цивільну людину.
Про це повідомила ЛОВА, пише Четверта студія.
Серед них є троє воїнів зі Львівщини:
▪️Нацгвардієць Максим Штурмак зі Стрийщини – захисник Маріуполя, перестав виходити на зв’язок після 6 травня. Згодом рідні з’ясували, що він перебував в Оленівці.
▪️Віталій Когут та Степан Матвіїв зі Львівського району. Служили у Донецькому Прикордонному Загоні. Від початку повномасштабної війни перебували в Маріуполі.
Нагадаємо, нещодавно відбувся черговий обмін полоненими, було звільнено 116 Героїв. Серед них також був один захисник з Львівської області.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною