Синютка запропонував 10 пунктів вирішення транспортної проблеми Львова
Корки, неякісний громадський транспорт та його дефіцит, відсутність достатньої кількості паркувальних майданчиків. Кандидат на посаду голови Львівської ОТГ, народний депутат України Олег Синютка назвав головні пункти вирішення транспортних проблем у місті.
Про те, як розвантажити місто від транспортних заторів та зробити комфортним життя мешканців нардеп розповів під час прес-конференції у прес клубі «Львів» у четвер, 15 жовтня.
На думку Олега Синютки, транспортний колапс гальмує розвиток міста. Якщо далі зволікати, то Львів просто стане у суцільному заторі і не зможе розвиватися, транспортний колапс утворився впродовж останніх років і лише поглиблюється, а ключова проблема Львова у відсутності чіткої транспортної стратегії діючої влади.
Кандидат на міського голову запропонував власну програму вирішення транспортної проблеми, яка складається з 10 важливих пунктів:
Реорганізація системи громадського транспорту за принципом «єдиного замовника» і оплати за пройдений кілометр та дотримання графіка руху із впровадженням денних.
Нові трамвайні маршрути: вул.Шевченка-Рясне-2, вул.Личаківська-Пасічна, вул. Замарстинівська-Лінкольна-Галицьке Перехрестя.
Збільшення тролейбусних маршрутів в місті. Зокрема, вул. Галицьке Перехрестя (з перспективою продовження маршруту до села Дубляни), вул. Дж.Вашингтона-Пасічна; вул. Стрийська до кільцевої дороги (ТРЦ «Кінг-Крос») облаштувати тролейбусну лінію через центральну частину міста, щоб з’єднати Галицьке перехрестя і вул.Зелена; розвиток електротранспорту дасть змогу розвивати львівського промислового виробника – концерн «Електрон».
Будівництво Північної об’їзної міста та розширення існуючих частин об’їзної.
Запровадження електронного квитка. На першому етапі буде в короткі терміни введено єдиний абонемент на весь громадський транспорт – об’єднання єдиним квитком автобусних, тролейбусних, трамвайних маршрутів.
Будівництво багатоповерхових паркінгів в межах малого кільця та підземних паркінгів у центральній частині міста.
Будівництво нових доріг:
від кільця Наукова-Кульпарківська до вулл. Любінська та Ряшівська;
від просп. Червоної Калини до вул. Вернадського та продовження до вул. Княгині Ольги;
з’єднання вул. Пасічної з дорогою на Винники, щоб оминути перехресток вул. Пасічна та Личаківська;
дорога з Рясне до Левандівки і з’єднання з вул. Городоцькою та Ряшівською;
продовження Проспекту Чорновола до північної об’їзної, щоб вирішити проблему мікрорайону Малоголосківська;
реорганізація дорожнього руху на проблемних перехрестях
8. Проведення аудиту ремонту вул. Шевченка і Бандери, щоб припинити розкрадання коштів. Завершення ремонту цих вулиць.
9. З’ясування ситуації зі зникнення бруківки з реконструкції Площі Двірцевої та вул.Чернівецької.
10. Аудит комунальних транспортних підприємств та реорганізація їх роботи для досягнення беззбитковості.
«Економічний ріст, розвиток сучасного міста спирається на ключовий фактор – мобільність і якість інфраструктури. В першу чергу транспортної Швидке запровадження цих пропозицій дозволить в короткий час звільнити місто від заторів, збільшити мобільність мешканців, а отже сприятиме розвитку міста», – запевнив Олег Синютка.