Сьогодні, 7 грудня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка спільно з директором департаменту освіти та науки ЛОДА Любомирою Мандзій у межах моніторингу запровадження реалізації державної концепції «Нова українська школа» відвідали шкільний навчальний заклад у м. Бібрка Перемишлянського району.
Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Олег Синютка поспілкувався з вчителями школи щодо проблем та розвитку навчального закладу.
Нагадаємо, для створення необхідних умов для «Нової української школи» цьогоріч для Львівщини із держбюджету виділили 99,4 млн грн. Ще близько 23 млн грн становить співфінансування з місцевих бюджетів.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону