Олег Синютка. Фото "Четверта студія"
Народний депутат від “Європейської Солідарності” Олег Синютка привітав українців з Днем Збройних Сил України.
Про це Синютка написав у Фейсбуці, пише Четверта студія.
“Наша надія, наша слава, наша майбутня перемога.
Нашій армії належить честь захищати синьо-жовтий прапор Батьківщини.
Дипломатія сильна тоді, коли вона спирається на сильну армію; народ впевнений тоді, коли в нього за плечима сильне військо.
Щиро вітаю з Днем Збройних Сил України: ніколи не падайте духом, вірте у свої сили та нехай Господь не покидає Вас”, – йдеться у привітанні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону