Степанов у Львові, фото ЛОДА
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов особисто рахував пасажирів у львівській маршрутці.
Як пише Четверта студія, про це Степанов повідомив під час брифінгу у Львові.
Міністр розповів, що вночі приїхав до Львова і зранку спеціально прокинувся, щоб подивитись, як дотримуються карантину у Львові.
За словами міністра, біля нього на світлофорі у Львові зупинився автобус, у якому було 15 пасажирів.
“Так, усі сидять, але тільки троє осіб було у масці”, – сказав Степанов.
Він порадив мешканцям області і надалі дотримуватись карантину.
“У вас треба більш жорстко посилити контроль за дотриманням карантинних заходів”, – сказав Степанов.
Міністр ОЗ додав, що у людей має бути “інстинкт самозбереження”.
Степанов також додав, що ситуація у Львові є складна, але контрольована.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…