Фото УНІАН
До кінця тижня школи Львівської міської територіальної громади будуть працювати в онлайн-форматі, а дитячі садочки – у форматі чергових груп. Про це на своїх сторінках у соціальних мережах повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.
«Маємо рішення по освіті на цей тиждень:
садочки продовжують працювати в форматі чергових груп;
комунальні школи, гуртки та секції продовжують онлайн-навчання.
Але вчителі будуть на місці, тому, якщо не маєте з ким залишити дитину, можете приводити до навчального закладу.
Наголошую, що такий формат навчання триватиме до кінця цього тижня. В п’ятницю повідомимо про наші наступні дії», – наголосив мер Львова.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону