Новини

Спортсмени Львівщини здобули 4 медалі на Паралімпійських іграх

Одну золоту, одну срібну та дві бронзові медалі везуть додому представники Львівщини з Паралімпійських ігор, які напередодні завершилися у Парижі.

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОР.

Олімпійським чемпіоном в особистому турнірі з настільного тенісу став Віктор Дідух. Також наш тенісист виборов бронзову медаль у міксті разом з Іриною Шинкарьовою (Вознесенськ).

Срібну медаль у складі збірної України з парафехтування в жіночій командній шпазі виборола Наталія Морквич.

А бронзовим призером Паралімпіади-2024 у хендбайку на шосе на дистанції 56,8 км став Павло Баль.

Нагадаємо, що Львівщину на змаганнях у Парижі представляли восьмеро спортсменів.

Загалом на цьогорічній Паралімпіаді українці здобули 82 медалі: 22 золоті, 28 срібних та 32 бронзові. У підсумковому загальному заліку Україна посіла сьоме місце та стала п`ятою збірною командою у світі за кількістю здобутих нагород.