Нардепка від ЄС Софія Федина оприлюднила пісню про Львів.
Про це вона написала у соціальних мережах, інформує Четверта студія.
“З Днем народження, мій Львів!
770 -це тільки початок.
“Завітайте хоча ж би на мить!
І без Львова-столиці моєї
Ви не зможете більше прожить!”
Тепер у мене є #ЛЬВІВ,
У мене ти один.
Тебе я не залишу, ні-ні-ні!
Тебе я дуже люблю!»
Сподобалось?
Задонатьте на авто з РЕБом для 24 штурмового полку Айдар.
Реквізити в коментарях”, – написала Софія Федина.
Згодом вона подякувала “усім за добрі слова і привітання до Дня Львова під моєю піснею про рідне місто”.
“А також за підтримку підрозділу Aйдap з нагоди 12-ї річниці від його створення.
Ми зібрали половину необхідної суми для військових – 250 000. Це рівно половина, таку ж частину треба закрити якомога швидше, давайте сьогоднішню філіжанку кави передамо військовим і почнемо тиждень правильно”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону