нормандська зустріч
Мандат спеціальної моніторингової місії ОБСЄ ближчим часом має бути розширений, із дозволом на роботу вночі.
Про таку домовленість заявила канцлерка Німеччини Ангела Меркель за підсумками саміту Нормандської четвірки, повідомляє з Парижа кореспондент “Європейської правди“.
“Мандат ОБСЄ має бути розширений, вони повинні спостерігати не тільки вдень, а і вночі, а також 7 днів на тиждень”, – заявила вона
Канцлерка не уточнила, коли саме може бути ухвалене таке рішення.
Водночас президент Зеленський підтвердив досягнення такої домовленості.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною