Максим Степанов З візитом на Львівщині, фото 4studio
Країнами “червоної” зони Україна вважатиме держави, в яких кількість активних випадків COVID-19 становить більше ніж 55 на 100 тисяч населення.
Про це йшлось під час засідання Кабміну 15 липня, пише Четверта студія з посиланням на УП.
Пряма мова очільника МОЗ Максима Степанова: “Проєктом акту пропонується встановити, що державами зі значним поширенням COVID 19 вважаються держави, в яких кількість активних випадків захворювання становить більше ніж 55 на 100 тисяч населення”.
Таким чином МОЗ збільшив критерій (раніше було 40 хворих на 100 тис). Степанов зазначив, що проєкт погоджено з Міністерством юстиції. Рішення було проголосовано одностайно, секретаріату Кабміну дається один день на доопрацювання документу.
Станом на 9 липня на сайті МОЗ було 9 країн, які входять до “червоної зони”, але за рішенням уряду вважатимуться країнами “зеленої зони”. Серед них – Албанія, яка є однією з небагатьох країн Європи, що приймає у себе українських туристів.
Також “зеленими” можуть стати Пакистан, Чехія, Болгарія, Есватіні, Сальвадор, Гвінея-Бісау, Єгипет і Бангладеш.
Військовослужбовця виявили без ознак життя. Наразі обставини його смерті встановлюють правоохоронці
Атмосферу Львова важко з чимось порівняти. Це місто, яке вміє приймати так, ніби ти повертаєшся…
Революція Гідності остаточно закріпила наш цивілізаційний вибір — армія, мова, віра, Європейський Союз і НАТО