Новини

Школи Львова розробляють механізм завершення навчання для своїх учнів

Міські школи розробляють механізм завершення навчання для своїх учнів. Натомість щодо організації ЗНО для випускників 11 класів уніфіковане рішення прийматиме Міністерство освіти. Про це сьогодні, звітуючи про роботу в час карантину, розповіла очільниця міського штабу протидії COVID-19 Галина Слічна, пише Четверта студія.

«Усім будуть скеровані алгоритми роботи після завершення року, зокрема — як ми виставлятимемо оцінки. Щодо 11-класників: думаю, ситуація рухатиметься у двох напрямах. Якщо будуть послаблення і в червні з’явиться можливість виходити до школи, то 11-класникам для консультації будемо організовувати такі заняття. Можливо, в червні буде проведено ЗНО — це перший варіант. Також розглядається інший — у серпні. Відповідно, вступна кампанія буде зміщена. Ця ситуація поки не до кінця визначена на рівні держави», — зазначила Слічна.

Також, за словами посадовиці, 30 квітня стартуватиме онлайн-прийом документів на вступ до 1 класу.

«Також залишаємо час на серпень для тих, хто не матиме можливості подати онлайн. Такі батьки зможуть зробити це після карантину», — додала Галина Слічна.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

1 день тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

2 дні тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому