Фото ілюстративне з відкритих джерел
Заборонити продаж котів та собак в Україні – така петиція з’явилася днями на офіційному сайті Адміністрації Президента.
Автор петицї Максим Панчук переконаний, що так можна скоротити чисельність безпритульних тварин.
«Чисельність безпритульних тварин по Україні дуже висока, у зв’язку з цим, я пропоную заборонити продаж кішок та собак в Україні, тим самим люди не будуть витрачати свої гроші, якщо захочуть собаку або кішку, її можна буде безкоштовно взяти з вулиці, або з притулку, спаде чисельність безпритульних тварин. А також стане менше покусаних людей зграями безпритульних собак. Це ж заощадить гроші України, на боротьбу з безпритульними тваринами», – зазначає автор петиції.
Щоб на петицію звернули увагу чиновники потрібно 25 тисяч підписів українців. За перші дні її підписали лише близько 70 людей.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону