Сьогодні зранку Слуги вирішили провести бліц-кріг. І призначити головою Рахункової Палати – Ольгу Піщанську. Ольга – бухгалтер і сусідка Володимира Зеленського. Він її протягнув на початку своєї каденції на голову Антимонопольного комітету.
Про це повідомив нардеп Олексій Гончаренко, пише Четверта студія.
Для призначення голови Рахункової Палати існує досить складна процедура.
Спочатку потрібно провести конкурс бюджетним комітетом. Далі зробити людину членом Палати через голосування Ради. Далі спікер Ради має внести кандидатуру. Далі Бюдежтний комітет має затвердити і винести в сесійну залу. І далі вже фінальне голосування.
Напередодні после Великої Сімки, коли дізналися про цей бліцкриг, випустили заяву, що не треба призначати нових членів Рахункової Палати (а тим більше когось з них робити головою) до прийняття нового закону про Рахункову палату. По суті, виступили проти. (Нагадаю, ми живемо ЗА ГРОШІ Великої Сімки. Своїх грошей у нас майже немає).
Слуги думали зробити, як зазвичай. Протягнути людину і потім сказати: та ладно. Ну так вийшло.
І тут почалось найцікавіше. Спочатку Слуги дружно проголосували ЗА нових членів Рахункової. Далі Стефанчук вніс на кандидатуру сусідки-бухгалтера Зеленського. Далі пройшов бюджетний комітет. Залишилось проголосувати в залі, і тут .. Слуг в залі в достатній кількості не залишилось.
Дисципліна дуже хромає. Вони просто розійшлись. І Стефанчук вирішив перевірити і поставив сигнальне голосування. В сигнальному голосуванні Піщанська набрала 232 голоси. Але (!) там були голоси не тільки Слуг, а, наприклад, мій 😁
Загалом, Стефанчук відчув, що може вийти лажа, Піщанська не набере 226 голосів і просто закрив засідання, не поставивши на фінальне голосування питання. Тепер наступне засідання має розпочатися з цього голосування.
І от тут з цікавого:
до наступного засідання Ради 2-3 тижні. І за цей час і посли, і західні донори, і ключові особи будуть тиснути про недопустимість призначення Піщанської.
Подивимось, хто переможе)
Наша влада продовжує грати в наперстки з Союзниками, а потім задається питанням: а чому ж ми втрачаємо підтримку? Дійсно, чому ж?