Новини

Шахти ДП «Львіввугілля» відновлять роботу

Шахтарі Львівщини відновлять роботу.

Як пише «Четверта студія», про це повідомляє «НЕО Радіо».

«Вже по-трошки шахтарів починають повертати до роботи! Потрібно створити всі умови, для збереження здоров‘я людей! Міряти температуру, обробляти все, до чого торкаються люди і забезпечити масками! На всі шахти, для всіх працівників маски завезли», – повідомляється на сторінці спільноти «Шахтарі Червонограда».

Як повідомлялося 18 березня, ДП «Львіввугілля» зупиняється на період карантину. Будо прийняте рішення зупинити шахти з видобутку вугілля до 3 квітня!

Скриншот ФБ/Шахтарі Червонограда

Коментарі

Ольга Корнієнко

Recent Posts

На Львівщині у чоловіка після мобілізації виявили пухлину

чому його не звільнили від служби

42 хв. тому

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

2 дні тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

2 дні тому