Сьогодні, 12 листопада, на рахунки ДП «Львівугілля» надійшли кошти від реалізації готової вугільної продукції.
Про це інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.
Фінансовий ресурс у сумі майже 20 млн грн в повному обсязі скерували на виплату заробітної плати шахтарям за вересень 2018 року.
Як інформують у департаменті завдяки цим коштам працівникам ДП «Львіввугілля» в цілому виплатили 78 млн грн, що складає 56% заробітної плати за вересень 2018 року.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону