Частина Львова сьогодні залишилась без води через самовільні роботи приватної техніки на ділянці, через яку проходить магістральний водогін у Домажирі.
Про це повідомив мер Львова Андрій Садовий.
Аварія не пов’язана з роботою міських служб чи станом водопровідних мереж.
На місці працюють аварійні бригади. Ліквідація наслідків триває безперервно. Роботи триватимуть всю ніч, щоб якнайшвидше відновити водопостачання.
Для мешканців організовано підвіз води — автоцистернами та через встановлені ємності з наповненням.
“Місто звернулося до правоохоронних органів за фактом пошкодження критичної інфраструктури приватною технікою. На місці проводять слідчі дії.
Інформуватимемо додатково”, – повідомив мер Львова.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону