Сьогодні у Львові сесія великих грошей. Садовий продовжує у всьому намахувати депутатів, розігрує їх як котят, підставляє і при цьому весь час повторює, що любить їх, як Бог паству, безумовною любов’ю.
Про це пише журналістка Ірина Марушкіна, пише Четверта студія.
“Помилюсь, якщо скажу, що депутати цього не розуміють, але погоджуються грати в ці ігри. Хіба що зараз вони це роблять з підозрою, яка постійно зростає. Таке собі садо-мазо.
Нас, громаду, всі мали в носі. Нас не питають, з нами не радяться “брати чи не брати”.
Нам навіть не пропонують долучитись до обговорення як і на що витрачати кредити, які чиновники успішно відмиють і розпилять з європейськими фондами, банками та приватними конторками.
І це головна проблема завтрашньої сесії: вони про нас давно забули”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону