Дороги Львова перетворились на ями.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Гарячу лінію міста Львова.
«Прошу провести протиаварійні роботи (хоча б залатати вибоїни) на вул. Вернацького (бічна Стрийської, між Адміністративним центром швидкого реагування поліції та автовокзалом на Стрийській, адреси на вулиці присвоєнні як на Стрийській, тому приблизна АДРЕСА ~ вул. Стрийська 109. ) Також відсутні деякі бордюри та розмітка», – йдеться у повідомленні.
У відповіді Гарячої лінії міста йдеться про те, що ліквідацію ямковості заплановано провести аж у літній період.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…