Російські військові обстріляли Очаків Миколаївської області забороненими касетними снарядами.
Про це у Фейсбуці повідомила голова Миколаївської ОВА Ганна Замазєєва, пише «Четверта студія».
Також окупанти застосували реактивні системи залпового вогню “Ураган”, “Смерч” і “Град” проти інших міст Миколаївщини.
“Вчора вдарили по Очакову забороненими касетними снарядами. З учорашнього вечора й вночі, хаотично обстрілювали більшість районів Миколаєва”, — ідеться в дописі.
За словами Замазєєвої, унаслідок ворожих обстрілів було зруйновано цивільні об’єкти й житлові будинки.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону