Фото: Маркіян Лисейко/Укрінформ
Рівень госпіталізацій хворих на COVID-19 наразі не перевищено лише у трьох областях України.
Про це пише Четверта студія з посиланням на МОЗ.
В нормі рівень госпіталізацій має становити не більше 60 осіб на 100 тисяч населення.
Станом на 3 квітня цей показник не перевищений лише у Кіровоградській, Луганській і Херсонській областях.
Станом на суботу, до “червоного” рівня епідемічної небезпеки МОЗ відносить 11 регіонів: місто Київ, Житомирську, Закарпатську, Івано-Франківську, Київську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Сумську, Чернівецьку та Чернігівську області.
“Жовтою” лишається лише Херсонщина. Решта областей – на “помаранчевому” рівні.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною