Київ ушановує пам'ять загиблої активістки Гандзюк. Фото: 5 канал
У Києві вшановують пам’ять херсонської активістки Катерини Гандзюк, яка загинула внаслідок нападу з кислотою влітку 2018-го. Про це з місяця події повідомляє кореспондентка “5 каналу”.
Як повідомляв 5.UA, 1 липня 2018 року в Херсоні біля під’їзду чоловік вилив на активістку Катерину Гандзюк кислоту. Її ушпиталили із сильними опіками. За три місяці, після численних операцій, вона померла у лікарні.
Поліція затримала п’ятьох підозрюваних у нападі. Серед них В’ячеслав Вишневський, Віктор Горбунов, Володимир Васянович, Сергій Торбін і Микита Грабчук. Фігурантом у справі є також голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер.
Київ ушановує пам’ять загиблої активістки Гандзюк. Фото: 5 канал.
Київ ушановує пам’ять загиблої активістки Гандзюк. Фото: 5 канал
Київ ушановує пам’ять загиблої активістки Гандзюк. Фото: 5 канал
Київ ушановує пам’ять загиблої активістки Гандзюк. Фото: 5 канал
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною