Вчора, 1 лютого, Львівська ОВА передала керівникам семи районних військових адміністрацій Львівщини системи супутникового зв’язку «Starlink». Їх використовуватимуть для підтримання зв’язку в «Пунктах Незламності», що облаштували в кожному районі області.
Про це повідомила прес-служба ЛОВА, інформує Четверта студія.
Передавати термінали супутникового зв’язку «Starlink» почали у зв‘язку із тривалими відключеннями електроенергії. Зокрема, щоб люди мали можливість бути на зв’язку з найріднішими.
Обладнання «Starlink» отримали:
✔️Львівська РВА – 12 терміналів
✔️Дрогобицька РВА – 5 терміналів
✔️Золочівська РВА – 5 терміналів
✔️Самбірська РВА – 5 терміналів
✔️Стрийська РВА – 8 терміналів
✔️Червоноградська РВА – 5 терміналів
✔️Яворівська РВА – 5 терміналів
Загалом райони Львівської області отримали 45 систем «Starlink», які функціонуватимуть у «Пунктах Незламності». До слова, таких пунктів на Львівщині налічують 324.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною