Ілюстративне фото
“Закон вирішує проблему розподілу акціонерних товариств в Україні на публічні і приватні за формальними ознаками, усуває дисбаланс у законодавстві і запроваджує європейські принципи у питанні визначення та регулювання публічних компаній”, – зазначається у повідомленні.
Зокрема, як поінформували в АП, положеннями закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів)» змінюється підхід до віднесення акціонерних товариств до публічних та приватних і пропонується відмовитись від фіксування в найменуванні акціонерного товариства його типу.
Також виключається вимога, що банки можуть бути не лише у формі публічних акціонерних товариств, при цьому на банки поширюються вимоги з розкриття інформації, як і на публічні компанії, та встановлюються підвищені вимоги до корпоративного управління, зокрема в частині формування наглядової ради та її комітетів.
Крім того, законом розширюється обсяг інформації та способи її розкриття для публічних акціонерних товариств і банків, при цьому скасовано обов’язок публікувати інформацію в одному з офіційних видань.
Документом передбачається зменшення обсягу розкриття інформації для приватних акціонерних товариств, запроваджується можливість надання інформаційних послуг на фондовому ринку приватними особами, а не лише НКЦПФР та його установами, а також посилюються вимоги до прозорості діяльності наглядової ради акціонерного товариства, обрання незалежних членів, розширюються її повноваження.
Трамп заявив, що може зустрітись із Зеленським для підписання угоди щодо корисних копалин цього або…
після останніх заяв Трампа та членів його команди "стало зрозуміло, що американська адміністрація мало хвилюється…
минали дні, тижні, місяці… Українці не просто захистили свою столицю, а й показали, що здатні…