Прем'єр Росії заявив, що заразився коронавірусом
Прем’єр-міністр Росії Михаїл Мішустін заявив, що заразився коронавірусом.
Джерело: “Дождь” із посиланням на заяву Мішустіна в ефірі телеканалу “Россия-24”
Пряма мова: “Щойно стало відомо, що тести, які я здав на коронавірус, дали позитивний результат. У зв’язку з цим і відповідно до вимог Росспоживнагляду я повинен дотримуватися самоізоляції, виконувати приписи лікарів, це необхідно зробити, щоб убезпечити моїх колег”.
Деталі: Мішустін це сазав президенту Володимиру Путіну по відеозв’язку. Він також запропонував виконувати обов’язки прем’єра першому віце-прем’єру Андрію Бєлоусову.
Путін підтримав кандидатуру Білоусова як в.о. прем’єр-міністра і підписав відповідний указ.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною