Представники УТОСу заколядували у стінах Львівської ОДА. Фото: прес-служба ЛОДА.
Колядки, віншування та святковий настрій принесли сьогодні, 11 січня, працівникам та гостям облдержадміністрації представники Львівського осередку Українського товариства сліпих.
Про це інформує прес-служба ЛОДА.
Колядники виконали кілька колядок та побажали усім присутнім добра, злагоди та миру.
У відповідь на теплі та щирі побажання очільник області Олег Синютка подякував за колядки та вручив колядникам солодкі подарунки.
Завершилось колядування врученням солодких подарунків та спільним фото.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…