Генеральний штаб Збройних сил України показав знищення українськими воїнами ворожих реактивних систем залпового вогню.
Про це повідомляє сторінка ГШ ЗСУ у Facebook, пише Четверта студія.
Як 40 окрема артилерійська бригада імені Великого князя Вітовта днями знищила ворожі реактивні системи залпового вогню, – йдеться у повідомленні.
Напрямок ефективної роботи українських артилеристів не розкривається.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…