Новини

Послаблення карантину у Львові з 12 травня будуть у дуже невеликому об’ємі (ВІДЕО)

Зараз у Львівській міській раді відбувається засідання оперативного штабу по боротьбі з поширенням коронавірусу. Опісля буде проведено міську комісію з питань ТЕБ і НС. За словами мера міста, ймовірно послаблення карантину буде прийнято у місті частково, у зв`язку з негативною динамікою захворюваності. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, пише Четверта студія.

«Якщо аналізувати ситуацію, то останні два дні ми маємо динаміку до збільшення кількості інфікованих коронавірусом. Дуже цікаво, як це буде розвиватись до понеділка. Ми планували послаблювати карантин, але так виглядає, що ці послаблення будуть у дуже невеликому об`ємі, а більшість карантинних обмежень буде збережено до 12 травня, як мінімум. Ми зараз проводимо оперативний штаб, потім буде комісія з питань надзвичайних ситуацій, ми на комісії фіналізуємо кінцеве рішення штабу», — зазначив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, станом на 08.00 год у Львові та на Львівщині підтверджено 660 випадків інфікування коронавірусом, з них 18 — летальні.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині можна перетнути кордон за 40 хвилин

8 000 доларів США і перетин кордону за 40 хв: на Львівщині викрито чергового організатора…

46 хв. тому

Стан доріг Садового у Львові (ФОТО)

Мережу рвуть фото стану доріг у спальному районі Львова

1 годину тому

У Львові побудують 53 квартири для молоді

Подробиці невідомі

2 години тому

Кордон з Польщею радять перетинати у ранкові або пізні вечірні години

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

10 години тому