Фото ілюстративне з відкритих джерел
Поліція Львівщини з 22 серпня переходить на посилений варіант несення служби через заходи до Дня Незалежності.
Про це повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Як повідомили у Департаменті комунікацій МВС України, для проведення публічних заходів під час святкування Дня Державного прапора та Дня Незалежності України МВС залучатиме всі свої підрозділи. Працюватимуть антиконфліктні групи, кінологи та вибухотехніки, інші підрозділи Національної поліції та військовослужбовці Нацгвардії. Розстановка сил та засобів здійснюватиметься відповідно до оперативної ситуації.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону