Поблизу Стебника утворилося нове карстове провалля, фото Медіа Дрогобиччина
Сьогодні, 15 березня, близько 11 години, утворилося нове карстове провалля поблизу Стебника, що у Дрогобицькому районі. Про це інформує прес-служба ЛОДА.
За оперативною інформацією, постраждалих немає.
«На місці вже присутні всі відповідні органи місцевої влади, одразу ж виїхали зі Львова представники департаменту екології, надзвичайники, геологи, депутат ВРУ від округу», – наголошує заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод, який виїхав на місце події.
За попередніми даними, площа провалля складає близько 150 на 50 метрів, глибина – близько 100 метрів.
«Нове провалля наразі є динамічним, краї формуються. Відтак, дорога Дрогобич-Трускавець буде перекрита. Об’їзд здійснюватиметься через Стебник»,- додає Юрій Холод.
Найближчим часом відповідна комісія має оцінити ситуацію та прийняти рішення щодо подальших дій.
Львівська обласна державна адміністрація просить мешканців дотримуватися правил техніки безпеки, не відвідувати місце провалля, адже це зона підвищеної небезпеки.
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії
Щоденний прибуток у розмірі 9 000 доларів
чому його не звільнили від служби
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…