Платники податків чотирьох областей зітхнули з полегшенням: фіскала-вимагача затримано - Четверта студія

Платники податків чотирьох областей зітхнули з полегшенням: фіскала-вимагача затримано

Новини 27 Березня, 2019 5

Фото: ДФС

На Львівщині правоохоронці викрили посадовця фіскальної служби, причетного до одержання неправомірної вигоди.

Як повідомили у відділі комунікації Головного управління Національної поліції у Львівській області, задокументовано отримання  чиновником грошових коштів у сумі 12 000 гривень.

Сьогодні, 27 березня, працівники управління захисту економіки Львівської області спільно із територіальним управлінням Державного бюро розслідувань та військовою прокуратурою Львівського гарнізону, викрили схему незаконного збагачення, організовану посадовцем Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС України, діяльність якого розповсюджується на Львівську, Волинську, Тернопільську та Івано-Франківську області.

Фото: ДФС

Як встановили правоохоронці, головний державний інспектор вимагав, у суб’єкта підприємницької діяльності щомісяця надавати неправомірну вигоду за невтручання у його господарську діяльність та не проведення перевірок щодо дотримання податкового законодавства.

Задокументовано одержання двічі посадовцем неправомірної вигоди у розмірі 12000 гривень. Його затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Скоєння цього злочину карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Проводиться досудове розслідування

 

Коментарі

Позначки: , , , , , , ,