Через нещодавні ракетні удари по об’єктах критичної інфраструктури приблизно 30% енергосистеми України було виведено з ладу. Відтак у багатьох містах ввели планове відключення подачі електроенергії. Але у Львові наразі не планують відключення електрики для мешканців.
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.
“Якщо ми всі будемо дотримуватися порад і рекомендацій щодо використання електроенергії, будемо ощадними і економними, то зможемо пережити цей складний період, зможемо уникнути вимкнень електроенергії. Тому вартує, щоб кожен задумався, що краще – економити і бути зі світлом, чи не економити і бути без світла?”, – пояснює заступниця міського голови Ірина Маруняк.
Як обмежити споживання електроенергії можна прочитати на сайті міськради.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону