Слуги переходять від лібертіанства не в соціалізм, а відразу в ленінізм. Головне тепер відбирати і розділяти. Чим закінчились такі експерименти в історії України, думаю, нагадувати не треба.
Про це у Фейсбуці пише нардеп Ярослав Дубневич, пише Четверта студія.
“Щодо арешту майна маєм дуже свіжий приклад – ТЕЦ Новояворівська і Нового Роздолу. Вже другий рік люди без тепла, працівники без зарплат, колись успішні підприємства знищуються. Відібрати і зруйнувати – найлегше. І це поки те, чим займається нова влада. Під виглядом боротьби з корупцією йде цинічний перерозподіл власності. При чому не на користь українцям”, – написав Дубневич.
Нагадаємо, у Новому Роздолі та Новояворівську зірвали опалювальний сезон.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону