Перший Дія.Центр на Львівщині запрацював у Бориславі
У Бориславі дали старт роботі Дія.Центру. Перший Дія.Центр на Львівщині запрацював у Бориславі.
Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОДА.
Вартість реконструкції старого приміщення 1,3 млн гривень. Понад мільйон – кошти державної субвенції. Ще 294 тисяч виділили з місцевого бюджету.
Окрім відновлення приміщення з дотриманням умов інклюзії, тут закупили меблі, комп’ютерну техніку та обладнання електронної черги.
У Дія.Центрі можна отримати 76 послуг. Зокрема, це реєстрація місця проживання, реєстрація речових прав на нерухоме майно, реєстрація бізнесу, послуги у сфері земельних відносин та архітектурно-будівельної діяльності, послуги з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та інші соціальні послуги.
Перший Дія.Центр на Львівщині запрацював у Бориславі
Перший Дія.Центр на Львівщині запрацював у Бориславі
Перший Дія.Центр на Львівщині запрацював у Бориславі
Перший Дія.Центр на Львівщині запрацював у Бориславі
Перший Дія.Центр на Львівщині запрацював у Бориславі
Перший Дія.Центр на Львівщині запрацював у Бориславі
Також у новому Дія.Центрі жителі громади вже мають:
– максимально комфортні умови для отримання послуг і перебування;
– послуги за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу»;
– консультації фахівців щодо роботи ЦНАПу та, за потреби, необхідну допомогу з реєстрацією в електронній черзі;
– дитячий куточок, аби не нудилися Ваші діти;
– платіжний термінал при вході у Дія. Центр, де Ви зможете оплатити потрібні Вам послуги.
Нагадаємо, невдовзі у Дрогобичі планують відкрити сучасний ЦНАП. Тут будівництво триває в межах програми Президента Велике будівництво.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною