Фото Варіанти
Перевізники Львівщини погрожують припинити безкоштовне перевезення пільговиків.
Про це повідомляє “Четверта студія” посилаючись на ЛОО ВГО “Всеукраїнська Асоціація Автомобільних Перевізників”.
Із 1 січня пасажири сплачуватимуть 100% вартість проїзду.
“З 1 січня в автобумах міжміського і приміського сполучення припиняється надання пільгових перевезень. Усі пасажири, які користуватимуться послугами автомобільного транспорту загального користування оплачуватимуть 100% вартості проїзду”, – йдеться у заяві перевізників.
Заяву підписали 13 перевізників.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону