Фото: ld-forum.com.ua
Андрій Парубій нагородив депутатів Львівської облради Почесними грамотами Верховної Ради України.
Як повідомляється на сайті Форуму місцевого розвитку, на початку третього дня IV Форуму місцевого розвитку, який проходить у Трускавці, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій нагородив Почесними грамотами Верховної Ради України депутатів Львівської обласної ради.
«Маю честь нагородити людей, які долучилися до розвитку Львівщини і Карпат», – сказав очільник українського Парламенту.
Відтак за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток регіону, активну громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм нагороджено: Гичку Михайла Михайловича; Лабая Івана Михайловича; Біласа Всеволода Омеляновича; Барана Василя Степановича; Сафінську Оксану Олександрівну.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону