Сьогодні, близько 1-ї години ночі на вулиці Зеленій патрульні помітили двох осіб, які порушували комендантську годину.
Про це пише Четверта студія з посиланням на патрульну поліцію Львівської області.
Під час перевірки документів, поліцейські встановили, що 31-річний львів’янин перебуває в розшуку від червня цього року.
Його шукають у справі за ч. 2 ст. 186 (Грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства, або вчинений повторно, або за попередньою змовою групою осіб) ККУ. Чоловік приховувався від суду.
Далі справою займалися слідчі. Дякуємо колегам за пильність.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону