Окупанти обстріляли Краматорськ: є жертви
Російські окупанти обстріляли місто Краматорськ на Донеччині.
Були влучання в центр міста.
Про це повідомив міський голова Олександр Гончаренко, пише Четверта студія.
“Авіаракетний удар по центральній частині Краматорська. Є жертви. З’ясовуємо наслідки, працюють рятувальні служби. Залишайтеся в укритті, небезпека не минула”, – звернувся до містян Гончаренко.
Нагадаємо, що у ніч проти 7 липня армія держави-терористки знову завдали ракетних ударів по Харкову. Близько 01:00 одразу дві ракети вдарили поруч зі школою-інтернатом для дітей з вадами зору в Немишлянському районі. За попередньою інформацією, внаслідок нічних обстрілів постраждалих немає.
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії