Російські окупанти 6 квітня обстріляли місто Сєвєродонецьк на Луганщині, у результаті чого загорілися 10 багатоповерхівок, кількість жертв встановлюється.
Як пише Четверта студія, про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у Telegram
“”Знову маємо цинічний обстріл житлових районів Сєвєродонецька. Полум’ям охоплено одразу 10 багатоповерхівок, торговельний центр, гаражі – жодного стратегічного, військового об’єкта. “Руський мир” знищує життя на Луганщині”, – йдеться у повідомленні.
За словами Гайдая, рятувальники гасять полум’я і розбирають завали.
Кількість жертв наразі встановлюється.
Гайдай додав, що росіяни також обстріляли 6 квітня цех одного із заводів в Лисичанську та житловий будинок в Рубіжному.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону