Як зазначив у виступі на конференції прем’єр-міністр Фіджі Френк Баінімарама, 2016 рік був рекордним і за обсягом викидів парникових газів. “Ми мусимо дотримуватися наших зобов’язань і не відступати від них”, – наголосив Баінімарама.
За його словами, лише виконанням зобов’язань знизити обсяги викидів парникових газів можна обмежити глобальне потепління на 1,5 градуса Цельсія. Баінімарама також вказав на велику кількість лісових пожеж і повеней, а також танення льодовиків як наслідки глобального потепління.
Тим часом Німеччина заявила про виділення країнам, що розвиваються, додатково 100 мільйонів євро для боротьби з наслідками глобального потепління. Ці кошти підуть в адаптаційні фонди для допомоги бідним країнам підлаштуватися під глобальні зміни клімату. “Ми посилаємо таким чином чіткий сигнал: Німеччина солідарна з людьми і країнами, які особливо постраждали від зміни клімату”, – заявила міністр з питань довкілля Барбара Гендрікс.
Як зазначається, до цього часу Німеччина надала 240 мільйонів євро зазначеним фондам.
Цьогорічна Конференція ООН з проблем глобальних змін клімату мала відбутися на островах Фіджі, однак архіпелаг виявився технічно неспроможним прийняти на своїй території 25 тисяч гостей. Тож захід вирішили перенести до Бонна, де розташована штаб-квартира Секретаріату Рамкової конвенції ООН щодо змін клімату.
Відкриття конференції у Бонні супроводжувалося традиційною для Фіджі церемонією прийому гостей.
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу