Німецькі проститутки вимагають відкриття борделів

Новини 12 Липня, 2020 163
Німецькі проститутки вимагають відкриття борделів. Фото: відкриті джерела.

Німецькі проститутки вимагають відкриття борделів. Фото: відкриті джерела.

Повії німецького Гамбургу провели демонстрацію, вимагаючи відкриття борделів, зачинених внаслідок пандемії корона вірусу.

Як пише “Четверта студія” з посиланням на “Європейську правду”, про це повідомляє Reuters.

Секс-працівники кажуть, що борделі є не більш небезпечними, аніж  магазини, ресторани та бари, чия діяльність знову дозволена.

“Найстаріша професія потребує вашої допомоги”, – написано на одному з плакатів. Як повідомляється, деякі протестувальники носили театральні маски, в той час як один грав народні пісні на скрипці.

Асоціація секс-робітників, яка організувала протест, каже, що тривале закриття ліцензованих приміщень вимушує деяких вулиць на вулицю, що є незаконним та набагато небезпечнішим та негігієнічним способом роботи.

На думку асоціації, борделі можуть легко впровадити заходи з пандемічної безпеки, прийняті іншими галузями, включаючи маски для обличчя, вентиляцію приміщень та запис контактних даних відвідувачів.

“Проституція не несе більшого ризику зараження, ніж інші послуги, пов’язані з тілом, як масаж, косметика або навіть танці або контактні види спорту”, – йдеться в повідомленні асоціації.

“Гігієна – частина бізнесу в галузі проституції”,- додають вони.

Нагадаємо, проституція – легальний бізнес у Німеччині вже майже два десятиліття. Щоб уповільнити поширення вірусу, влада країни минулого місяця закрила борделі разом з іншими не критично важливими підприємствами, такими як ресторани та нічні клуби.

Коментарі

Позначки: ,