Фото: president.gov.ua
Комітет з Національної премії імені Тараса Шевченка назвав цьогорічних лауреатів.
Результати голосування за лауреатів оприлюднив член комітету з Національної премії імені Тараса Шевченка Ростислав Семків на своїй сторінці у Facebook.
Так, у номінації ”Публіцистика, журналістика” перемогу здобули Богдан Горинь та Оксана Забужко.
Перможцем номінацій ”Музичне мистецтво” став диригент Володимир Шейко, ”Візуальне мистецтво” – Василь Чебаник, ”Кіномистецтво” – Роман Бондарчук, ”Театральне мистецтво” – Ростислав Держипільський
Результати голосування буде подано на затвердження президенту України.
Премію вручатимуть на початку березня.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону